Středa 20. září 2017
svátek má Oleg, zítra Matouš
  ZVRHLÍ UČITELÉ!

  Tak to je moc! Ředitel školy sexuálně obtěžoval studenty! Další pedagog žáka dokonce znásilnil!

  23.05.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  O šokující skandál se postarali hned dva pedagogové ze Střední školy elektrotechniky a strojírenství v Praze 10! Ředitel této školy měl sexuálně obtěžovat studenty, další učitel pak jednoho žáka dokonce znásilnil! Policie už oba obvinila!

  věznice lupa
  Ředitel školy skončil za sexuální obtěžování studentů ve vazbě. | Archiv

  Po sexuálním skandálu si Střední škola elektrotechniky a strojírenství v Praze 10 bude důvěru rodičů a studentů získávat jen velmi těžko! Prasárny, kterých se ředitel a jeho podřízený dopouštěli, jsou do nebe volající!

   

  Oba pedagogy už policie obvinila. "Jednomu jsme sdělili obvinění ze sexuálního nátlaku  a ohrožení výchovy dítěte s pětiletou trestní sazbou, druhému pak za znásilnění hrozí až desetileté vězení," upřesnil policejní mluvčí Tomáš Hulan. Ředitele stíhá policie vazebně, učitele už strážci zákona po výslechu propustili na svobodu.  

  Školu poznamenanou nechutným sexuálním skandálem navštěvoval i Petr Janda z Olympiků nebo Vilém Čok!
   

   

  Jak dlouho ředitel své studenty nutil ke zvrhlostem, není jasné. Podle dostupných informací je zval k sobě na chatu a za specifické služby jim údajně sliboval lepší známky. Po studentech například chtěl, aby se svlékli a masírovali ho. To druhý učitel byl ještě drsnější. Studenta nalákal k sobě domů s tím, že mu má pomoci se stěhováním. To se ale poněkud zvrtlo, pedagog studenta opil a pak sexuálně zneužil! Policie se případem zabývá už několik týdnů, novináři se o něm ale dověděli až nyní, a to díky anonymnímu oznámení, pod kterým se pisatel podepsal jako student školy.

   

  Ředitel už na svou funkci rezignoval a školu nyní vede jeho zástupkyně. Není bez zajímavosti, že tuto školu navštěvovalo i několik dnes známých jmen. Škola se jimi chlubí na svých webových stránkách. Jde například o zpěváky Petra Jandu nebo Viléma Čoka. Školu poznamenanou sexuálním skandálem ale absolvovali i mistr ČR v atletice Martin Růžička nebo známý boxer Daiel Táborský.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...