Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HLEDÁ SE ZRŮDA!

  Zvěrstvo nejhoršího kalibru! Někdo zastřelil psa ranou do hlavy a pohodil ho v lese!

  20.05.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šokující pohled čekal na náhodného kolemjdoucího, který v lese v Plané u Mariánských lázní venčil svého čtyřnohého miláčka! V křoví totiž objevil černý pytel, ze kterého trčela hlava mrtvého psa! Zvíře mělo prostřelenou hlavu!

  Mrtvý pes lupa
  Policisté nyní vyzývají všechny, kteří mrtvého psa poznají, aby se ozvali na linku 158. | MP Planá

  Muž byl na procházce se svým psem, který se však najednou zaběhl do křoví a nechtěl zpátky k páníčkovi. Muž se šel tedy podívat, co tam našel. Při pohledu do křoví se mu zvedl žaludek. Na zemi totiž ležel černý pytel, ze kterého koukala hlava světlého křížence labradora. Pes měl střelnou ránu v zátylku.

     

  Policisté nyní pátrají po člověku, který zabil psa a pohodil ho v lese poblíž silnice na Tachovsku.
   


  Muž na nic nečekal a k otřesnému objevu přivolal policisty. „Na místo mezi Planou a Otínem jsme vyjížděli ve večerních hodinách. Pes byl střelený do hlavy nějakou blíže neurčenou zbraní,“ uvedl Vladimír Chojna z městské policie v Plané. Podle něj má smrt na svědomí někdo z místních. O lesní cestě nedaleko silnice totiž ví převážně lidé z okolí.


  Právě na tom chtějí strážci zákona postavit své pátrání. Vyzývají všechny, kteří psa na fotografii poznají nebo vědí o někom, kdo měl psa a záhadně o něj nyní příšel, aby kontaktovali policii na lince 158. Pes byl s největší pravděpodobností dlouhodobě týraní. Na čenichu měl totiž čersté stopy po bití a na hlavě staré šrámy po násilí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...