Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZRŮDA JDE DO VĚZENÍ!

  Má to spočítané! Mladík, který brutálně znásilnil expřítelkyni a málem uškrtil jejího bratra, dostal 17 let!

  18.05.2016 01:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nezvládl rozchod s mladší přítelkyní, a proto se jí rozhodl šeredně pomstít! Dvacetiletý Michal Bejr z Klášterce nad Ohří bývalou lásku svého života opakovaně brutálně znásilnil a málem uškrtil tkaničkou jejího malého bratra! Soudce jej za tyto odporné činy poslal na sedmnáct let do lochu!

  Soudce lupa
  Soudce byl nekompromisní. Obžalovaného poslal na sedmnáct let za mříže. | Thinkstock

  Peklo na zemi pro dívku začalo loni v létě. To se totiž rozhodla dát kopačky svému agresivnímu příteli. Dvacetiletý mladík se s tím však nedokázal smířit a chtěl ji za každou cenu zpátky. Koncem července ji nalákal do auta, kde ji surově znásilnil. To byl však teprve začátek. O pár měsíců později vymyslel hrůzný čin.

    

  Bejr u soudu přiznal pouze škrcení chlapce, znásilnění razantně popřel. Prý byl sexuální styk z obou stran dobrovolný.
   

  Mladíkovi se podařilo vloupat do bytu své expřítelkyně, která v té době nebyla doma. Uvnitř ho však překvapil třináctiletý bratr dívky. Mladík se na něj vrhl a škrtil ho tkaničkou tak dlouho, dokud hoch neupadl do bezvědomí. Následně usedl k počítači, kde se na sociální síti vydával za matku sourozenců a nalákal dívku do bytu s tím, že je její bratr nemocný a ona se o něj má postarat.

   

  Mladá dívka neváhala a utíkala domů. Uvnitř na ni však čekal expřítel, který ji několik hodin znásilňoval. Dívka dodnes trpí posttraumatickou poruchou a musí navštěvovat psychiatra.  „Upřímně lituji svého jednání, chtěl bych se všem omluvit,“ řekl u soudu obžalovaný. Předseda senátu o pár minut později vyřkl trest. Bejra poslal na 17 let do vězení. Rozsudek je zatím nepravomocný.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...