Sobota 20. ledna 2018
svátek má Ilona, zítra Běla
  ZRŮDA JDE DO VĚZENÍ!

  Má to spočítané! Mladík, který brutálně znásilnil expřítelkyni a málem uškrtil jejího bratra, dostal 17 let!

  18.05.2016 01:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nezvládl rozchod s mladší přítelkyní, a proto se jí rozhodl šeredně pomstít! Dvacetiletý Michal Bejr z Klášterce nad Ohří bývalou lásku svého života opakovaně brutálně znásilnil a málem uškrtil tkaničkou jejího malého bratra! Soudce jej za tyto odporné činy poslal na sedmnáct let do lochu!

  Soudce lupa
  Soudce byl nekompromisní. Obžalovaného poslal na sedmnáct let za mříže. | Thinkstock

  Peklo na zemi pro dívku začalo loni v létě. To se totiž rozhodla dát kopačky svému agresivnímu příteli. Dvacetiletý mladík se s tím však nedokázal smířit a chtěl ji za každou cenu zpátky. Koncem července ji nalákal do auta, kde ji surově znásilnil. To byl však teprve začátek. O pár měsíců později vymyslel hrůzný čin.

    

  Bejr u soudu přiznal pouze škrcení chlapce, znásilnění razantně popřel. Prý byl sexuální styk z obou stran dobrovolný.
   

  Mladíkovi se podařilo vloupat do bytu své expřítelkyně, která v té době nebyla doma. Uvnitř ho však překvapil třináctiletý bratr dívky. Mladík se na něj vrhl a škrtil ho tkaničkou tak dlouho, dokud hoch neupadl do bezvědomí. Následně usedl k počítači, kde se na sociální síti vydával za matku sourozenců a nalákal dívku do bytu s tím, že je její bratr nemocný a ona se o něj má postarat.

   

  Mladá dívka neváhala a utíkala domů. Uvnitř na ni však čekal expřítel, který ji několik hodin znásilňoval. Dívka dodnes trpí posttraumatickou poruchou a musí navštěvovat psychiatra.  „Upřímně lituji svého jednání, chtěl bych se všem omluvit,“ řekl u soudu obžalovaný. Předseda senátu o pár minut později vyřkl trest. Bejra poslal na 17 let do vězení. Rozsudek je zatím nepravomocný.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...