Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VRAŽDA NA ULICI

  Chudák chlap! Žena ho nejprve týrala, pak zavraždila!

  17.05.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vražda staršího muže (70) otřásla Děčínem, lidé objevili bezvládné tělo seniora ležet na ulici. Policie z vraždy podezírá mužovu o dvacet let mladší manželku. Podle jejich sousedů zažíval důchodce doma doslova peklo, žena ho údajně týrala a bila. Oba pak rádi holdovali alkoholu.

  policejní páska lupa
  Muže z Děčína zřejmě zabila jeho mladší manželka. Policie ji už zadržela. | Policejnidenik

  Tělo muže objevili lidé v děčínské čtvrti Bynov v neděli ve večerních hodinách a už o den později policie ohlásila, že má podezřelého, respektive podezřelou. "Jedná se o ženu z Děčína, která měla k poškozenému blízký vztah," uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.  

  Policie podezírá ze smrti muže z Děčína jeho manželku. Prý hodně pila a svého druha i týrala a bila.
   

   

  Po nálezu těla nařídila policie pitvu, která prokázala, že muž zemřel násilnou smrtí. "Na základě zjištěných skutečností je případ kvalifikován jako zvlášť závažný zločin vraždy. S ohledem na počátek šetření není možné v tuto chvíli sdělit více informací," dodala Bartošová. I když policie zatím k případu moc informací nesdělila, sousedé páru mají jasno. Přesto, že muž měl 70 let, svou o 20 let mladší manželku prý živil, protože ženě se nechtělo do práce. Místo vděku navíc svému muži jen spílala a nešla daleko ani pro nějakou tu ránu.V osudný večer ale fyzické napadání z její strany překročilo veškeré meze a muž zemřel.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...