Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OPILÉ DĚTI

  Děs! Školák se opil a nahý skákal po střeše! Kamaráda v bezvědomí si nevšímal!

  07.05.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprosto šílený výjev se naskytl obyvatelům Zlína! Spatřili na střeše opuštěného objektu skákat nahé dítě. Jeho opilecké pohyby byly tak nejisté, že každou chvíli mohl klučina spadnout z mnohametrové výšky dolů na zem! Jeho opilý kamarád zatím ležel na střeše v bezvědomí a kdyby lidé nepřivolali pomoc, mohlo vše skončit i tragicky!

  opilé děti lupa
  Strážníci objevili na střeše dvě opilé děti. Jeden kluk byl nahý, druhý v bezvědomí. | MP Zlín

  Opilým školákům bylo teprve 13 let a jak se později ukázalo, láhev alkoholu vzali doma rodičům. I s flaškou vylezli na střechu opuštěného nedostavěného obchodního centra na zlínském sídlišti Jižní Svahy a totálně se opili.  

  Třináctiletí školáci ukradli rodičům alkohol a zlili se na střeše opuštěného objektu. Jeden se svlékl donaha a málem spadl dolů, druhý upadl do bezvědomí.
   

   

  Původně poskakovali po střeše oba chlapci, když ale na místo přijela přivolaná hlídka městských strážníků, ležel už jeden z hochů bezvládně na zemi a na žádné podněty nereagoval. Jeho kamaráda to ale zjevně nechalo chladným. Zcela nahý pořád zběsile poskakoval a nad stavem kámoše se ani nepozastavil! "Když hlídka vylezla na střechu, oba opilí chlapci tam pořád byli. Jeden zcela svlečený, ale schopný komunikace, druhý oblečený, zato bez reakce na vnější podněty. Strážníci přivolali záchranku a začali školákovi ihned poskytovat první pomoc. Vykazoval známky vážné otravy alkoholem. Zároveň se hlídce podařilo přimět druhého hocha, aby se obléknul a přestal poskakovat kolem," řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

   

  Strážníci pomohli záchranářům snést bezvládného kluka ze střechy dolů a sanitka s ním zamířila do nemocnice. Míru vypitého alkoholu u něj prokáže až odběr krve. Jeho kamarád nadýchal 1,4 promile alkoholu a namol opilého synáčka si na místě převzali jeho rodiče. Okolnostmi případu se nyní zabývají republikoví policisté.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...