Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BLBÝ NÁPAD

  Šokující tragédie! Prohučel stometrovým komínem!

  01.05.2016 18:05 / krimi google+ twitter facebook

  Hrůzostrašnou tragédií skončil v plzeňském areálu Papírny festival Pilsen Dance Music Festival. Jeden muž se tu rozhodl vyšplhat na téměř sto metrů vysoký komín, na vrcholu zavrávoral a zřítil se přímo do komína! Jeho zdevastované tělo objevili záchranáři v podzemí!

  smrtelný pád lupa
  Bláznivý nápad vylézt na komín stálo účastníka festivalu taneční muziky život. | krimi-plzen.cz

  Kulturní areál Papírna Plzeň žil festivalem taneční muziky a jeden z návštěvníků dostal chuť na pořádnou dávku adrenalinu. Začal šplhat na komín vysoký 95 metrů a když byl na vrchu, najednou zmizel. Jeho kamarádi vše sledovali ze země a okamžitě volali záchranáře a hasiče. Už ale bylo pozdě!  

  Záchranáři objevili tělo muže v podzemní šachtě pod komínem. Pád z téměř stometrové výšky neměl šanci přežít.
   

   

  Přátelé muže od výlezu na komín odrazovali, ale on si nedal říct. Když se jim najednou ztratil z dohledu, začali tušit tragédii. Přivolaní hasiči ze skupiny lezců hned na komín vylezli, ale nešťastníka tam nenašli. Neležel ani pod komínem, takže bylo jasné, že musel komínem prohučet vnitřkem. Tato verze se potvrdila, když záchranáři zdevastované tělo muže objevili v podzemní šachtě pod komínem. Jakákoliv snaha o jeho záchranu byla marná.

   

  Co přesně se muži na vrcholu komínu stalo, nikdo neví. Mohla se mu zatočit hlava, mohl ztratit sílu se držet nebo jen neopatrně šlápl vedle. Každopádně ho to stálo život. Případ teď mají na stole kriminalisté.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...