Neděle 18. března 2018
svátek má Eduard, zítra Josef
  OBROVSKÉ NEŠTĚSTÍ

  Rodinná tragédie! Matka na dvoře najela autem do synka, ten pak v nemocnici zemřel!

  29.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Neuvěřitelná tragédie postihla rodinu v obci na Sušicku. Třiatřicetiletá matka se snažila na dvoře před domem otočit s autem a bokem vozu srazila svého dvouletého syna. Dítě v nemocnici zemřelo!

  Vrtulník lupa
  Matka omylem přejela dvouletého syna. Ani letecký transport dítěti život nezachránil. | Archiv ZZS

  Neštěstí se stalo v obci Petrovice. Stačila chvilka nepozornosti a tragédie byla na světě. Žena se snažila na dvoře rodinného domu otočit s autem a omylem srazila synka. Těžce zraněné dítě naložila společně se svým přítelem do auta a během jízdy volali záchranku.  

  Žena srazila autem vlastního syna. I přes rychlou pomoc dvouletý chlapec v nemocnici zemřel!
   

   

  Záchranáři si chlapce převzali do své péče na čerpací stanici a okamžitě dítě letecky transportovali do plzeňské nemocnice. Stav chlapce byl kritický a v nemocnici bohužel zraněním podlehl. Případem se zabývá i policie. "Přesnou příčinu smrti nám odhalí až nařízená pitva," upřesnila policejní mluvčí Dana Ladmanová. Dodala, že policisté už zahájili úkony trestního řízení pro přečin usmrcení z nedbalosti a okolnosti nehody dále vyšetřují.

   

  Záchranáři v souvislosti s touto tragédií upozorňují také na jednu častou chybu lidí. Ne vždy je totiž podle nich dobré se zraněným člověkem hýbat. Lepší je okamžitě přivolat záchranku a poskytnout pacientovi první pomoc. Mnohdy totiž neodborná manipulace s tělem může stav zraněného ještě zhoršit.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...