Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OBROVSKÉ NEŠTĚSTÍ

  Rodinná tragédie! Matka na dvoře najela autem do synka, ten pak v nemocnici zemřel!

  29.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Neuvěřitelná tragédie postihla rodinu v obci na Sušicku. Třiatřicetiletá matka se snažila na dvoře před domem otočit s autem a bokem vozu srazila svého dvouletého syna. Dítě v nemocnici zemřelo!

  Vrtulník lupa
  Matka omylem přejela dvouletého syna. Ani letecký transport dítěti život nezachránil. | Archiv ZZS

  Neštěstí se stalo v obci Petrovice. Stačila chvilka nepozornosti a tragédie byla na světě. Žena se snažila na dvoře rodinného domu otočit s autem a omylem srazila synka. Těžce zraněné dítě naložila společně se svým přítelem do auta a během jízdy volali záchranku.  

  Žena srazila autem vlastního syna. I přes rychlou pomoc dvouletý chlapec v nemocnici zemřel!
   

   

  Záchranáři si chlapce převzali do své péče na čerpací stanici a okamžitě dítě letecky transportovali do plzeňské nemocnice. Stav chlapce byl kritický a v nemocnici bohužel zraněním podlehl. Případem se zabývá i policie. "Přesnou příčinu smrti nám odhalí až nařízená pitva," upřesnila policejní mluvčí Dana Ladmanová. Dodala, že policisté už zahájili úkony trestního řízení pro přečin usmrcení z nedbalosti a okolnosti nehody dále vyšetřují.

   

  Záchranáři v souvislosti s touto tragédií upozorňují také na jednu častou chybu lidí. Ne vždy je totiž podle nich dobré se zraněným člověkem hýbat. Lepší je okamžitě přivolat záchranku a poskytnout pacientovi první pomoc. Mnohdy totiž neodborná manipulace s tělem může stav zraněného ještě zhoršit.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...