Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RYCHLÁ SMRT!

  Letadlo šlo k zemi! Pilot v něm našel smrt!

  21.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zubatá i s kosou měla hody při pádu malého letadla u Strakonic v Jihočeském kraji. Na jeho palubě byl pouze pilot, který však neměl šanci uniknout smrti! Co se stalo, že se sesunul k zemi, to zatím není jasné!

  letadlo lupa
  Pilot neměl šanci pád v malém letadle přežít. Zemřel ještě před příjezdem záchranky. | Ilustrační foto. Thinkstock

  Letadlo dopadlo nedaleko obce Chrášťovice. Zůstal z něj jen mastný flek! Ve zdemolovaných troskách se nacházelo tělo pilota. Na místo pádu okamžitě vyrazila záchranná služba. „Když jsme se dostali k letadlu, všimli jsme si, že je muž zaklíněný uvnitř,“ uvedl mluvčí záchranné služby Petra Kasková. Lékaři už mu však nemohli pomoci a vrátit ho zpět k životu! Zemřel ještě před jejich příjezdem!

    

  Letadlo typu Cessna 150 je po pádu zcela na odpis. Zůstaly z něj jen trosky.
   

  Co se stalo, zatím není jasné! Zda měl pilot na stroji typu Cessna 150 poruchu, nebo se o jeho pád zasloužila zdravotní indispozice nebo za tím jsou jiné důvody, to vyšetřuje policie. Není to však poprvé, co se podobná tragédie stala na jihu Čech.

   

  Před dvěma lety se zřítilo malé letadlo na Českobudějovicku. V něm našli smrt dva muži. Letadlo tehdy letělo k Jaderkému moři a důvodem jeho zřícení byla přetíženost.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...