Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEŠTĚSTÍ NA VLTAVĚ

  Motorový člun napálil do veslařky! Dívka má zraněnou páteř!

  20.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve sedmnáctiletá dívka utrpěla zranění páteře poté, co do ní na Vltavě najel motorový člun. Posádka člunu sice dívce pomohla na břeh, nehodu už ale neoznámila policii. Ta teď spolu s rodinou viníky neštěstí hledá!

  Vltava lupa
  Projížďka ve skifu skončila pro dívku katastrofálně. Srazil ji motorový člun a teď je s poraněnou pá | Internet

  Neštěstí se stalo uplynulou sobotu v podvečer. V tu dobu se na náplavce konalo hned několik akcí, a tak rodina dívky i policie věří, že hrozivou srážku motorového člunu a skifu někdo viděl.  

  Rodina zraněné slečny i policie věří, že nehoda člunu se skifem měla svědky! Nárazem si dívka ošklivě zranila páteř!
   

   

  Sedmnáctiletá dívka si vyjela na Vltavu ve svém černém skifu s červenými vesly. Je totiž členkou Veslařského klubu Slavia Praha. Jela po smíchovské straně, když do ní najela bezohledná posádka modrého motorového člunu. Mladá sportovkyně byla ze srážky tak otřesena, že si z ní mnoho nepamatuje. Lidé z člunu jí sice pomohli dostat se na břeh, událost už ale neoznámili na policii. To jim přitom ukládá zákon!

   

  Mladá slečna skončila s poraněnou páteří v nemocnici a rodina společně s policií hledá osádku modrého motorového člunu. Svědci mohou kontaktovat poříční policii na telefonu 257 213 336. Policisté přijmou jakékoliv informace o samotné nehodě i o osádce člunu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...