Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Za smrt může alkohol!

  Záhadná smrt objasněna! Ženu nikdo nezavraždil, zemřela po nešťastném pádu v opilosti na hlavu!

  18.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nejprve to vypadalo na násilný trestný čin, ale následně se ukázalo, že za smrt osmačtyřicetileté ženy nalezené ve sběrných surovinách v České Skalici na Náchodsku, nenese podíl cizí osoba! Zranění ženy bylo totiž tak nejednoznačné, že kriminalisté museli nařídit soudní pitvu, aby zjistili, jak vlastně zemřela!

  Místo činu lupa
  Kriminalisté na místě činu strávili několik hodin. Hledali důkazy a vyslýchali svědky. | Policie ČR

  Tělo našel muž v ranních hodinách. Na místo následně dorazila záchranná služba, která už ženě nedokázala pomoci. Přivolaní policisté se dali okamžitě do vyšetřování. K případu nechtěli poskytnout téměř žádné informace, protože měli podezření na to, že ženu někdo zavraždi. Po pitvě se však ukázalo, že je všechno jinak.  

   

  Žena zemřela po nešťastném pádu, když se vracela z firemního večírku.
   

  Žena ve sběrně roky pracovala a osudnou noc trávila v objektu sběrných surovin na firemním večírku. Po rozloučení se vydala domů, kam však živá nedorazila. „Při jejím pádu sehrál s největší pravděpodobností významnou roli alkohol. K objasnění nešťastné události přispěla i výpověď muže, který ji našel,“ řekla policejní mluvčí Ivana Ježková.

   

  Právě tohoto svědka strážci zákona hledali několik hodin. O nálezu totiž informoval svého nadřízeného, který kontaktoval záchrannou službu a policii. Následně z objektu odešel. Trvalo celé dvě hodiny, než se podařilo významného svědka vypátrat a vyslechnout.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...