Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Hlídejte si svá auta!

  Na Přerovsku řádí neznámý žhář! Už stihl podpálit tři vozidla!

  18.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Obyvatele Měrovic nad Hanou na Přerovsku od včerejšího dne zužuje strach o svá auta! V obci totiž řádí neznámý žhář, kvůli kterému už lehla popelem tři vozidla! Policisté po něm zatím marně pátrají!

  Požár lupa
  Tři vozidla jsou po útoku žháře na odpis. | HZS Olomouckého kraje

  Plameny vyšlehly z osobního auta v časných ranních hodinách. Na místo okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů. Když hasiči dorazili na místo, oheň už stihli přeskočit na dvě vedlejší zaparkovaná auta a jednu dodávku. Čtvrté auto mělo štěstí, shořela mu pouze jedna pneumatika.

    

  Žhář podpálil na Přerovsku tři zaparkovaná auta. Čtvrtému shořela pouze pneumatika.
   

  Požárníci totiž dostali oheň rychle pod kontrolu a následně ho uhasili. Na místě byl také vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru, který se pustil do zkoumání příčiny vzniku požáru. „Provedl šetření a potvrdil možnost úmyslného založení požáru,“ informoval mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

   

  Následně se do práce pustil také psovod se speciálně vycvičeným psem na hledání akcelerantů hoření. Případ si nyní převzali policisté, kteří pátrají po neznámém žháři.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...