Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zapeklitá situace!

  Rozzuřená kočka nechtěla pustit majitelku do bytu! Zasahovat museli strážníci!

  17.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zoufalá osmadvacetiletá žena z Pardubic se na strážníky obrátila s nečekanou prosbou! Nemohla se dostat do bytu, protože ji dovnitř nechtěla pustit její rozzuřená kočka!

  Kočka lupa
  Majitelka se nejspíš pokusí kočku převychovat. Jinak ji bude muset dát pryč z domu. | Thinkstock

  Když se majitelka vrátila z práce a chtěla vstoupit do bytu, musela zase rychle vycouvat ven. Domácí mazlíček, který na ni čekal doma, se totiž najednou změnil v agresivní zvíře. „Jinak přítulná kočka začala po otevření dveří prskat, byla celá naježená a sekala kolem sebe packami,“ uvedla mluvčí pardubické městské policie Lucie Klementová.

    

  Strážníci si museli na agresivní kočku navléct speciální odchytové rukavice!
   

  Zvíře dávalo jasně najevo své odhodlání nikoho nevpustit dovnitř. Mladé ženě nakonec nezbylo nic jiného, než se obrátil na městské policisty s prosbou o pomoc. Hlídka byla na místě za několik minut. „Kolegové si s běsnící kočkou pomocí odchytových rukavic celkem rychle poradili a umístili ji do přepravního boxu,“ popsala Klementová.

   

  Kočku v boxu předali majitelce, která musí doufat, že se zvíře uklidní a nebude agresivní. „Buď se pokusí o její převýchovu, nebo ji nabídne jako hlídače, přes kterého neprojde ani majitel,“ uvedla mluvčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...