Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Děti v ohrožení!

  Pozor! Úchylák v Karviné má zálusk na děti a láká je na sladkosti!

  11.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Rodiče v Karviné obchází strach! Neznámý úchyl totiž láká jejich děti na sladkosti a sleduje je! Vyhlédl si už osmiletou dívku a další dítě! Oba školáci muži utekli, podaří se to ale i další oběti? Po pedofilovi pátrá policie!

  úchyl lupa
  Osmiletá dívka se neznámým mužem nenechala ošálit a jeho nabízené sladkosti odmítla. | Facebook

  Rodiče vždy děti učí, aby se nebavily s nikým cizím a nic si od nikoho nebraly! Radu poslechla osmiletá dívka, kterou si vyhlédl zanedbaný muž ve věku okolo třiceti let a pustil se s ní do řeči! Poté jí ale začal dávat sladkosti, a přestože mu dala najevo, že nemá zájem, nedal jí pokoj.

     

  Rodiče by raději měli své děti doprovázet ze školy! V okolí Karviné totiž řádí úchyl, kterého policisté ještě nedopadli!
   

  Dívka se snažila muže setřást, ale on ji doprovodil skoro až domů! Potom se ho ale nakonec zbavila. Domů však přišla roztřesená strachy a s brekem všechno vyklopila rodičům. Podobný zážitek mělo i další dítě poblíž místa, kde si úchyl vyhlédl dívku. I jemu se muž vbízel a lákal ho na sladkosti, ale nepochodil!

   

  Policisté se případem zabývají a muže hledají. Přestože zatím nikomu neublížil, nedá se jeho chování brát na lehkou váhu. Další dítě už by ho totiž nemuselo setřást a mohla by se stát tragédie, jako když například před několika lety zmizela v Praze Anička a po dlouhých dnech ji našli mrtvou!

   

  Muž má podle svědků asi 180 centimetrů a je ve věku třiceti let. Je hubený, trochu snědší pleti a má světlé vousy. Noší kšiltovku, černou vestu a tmavé rifle, které jsou od bláta!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...