Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  Smrtelné kácení!

  Důchodce se vydal do lesa kácet strom! Domů už se nikdy nevrátí!

  11.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmašedesátiletý senior zemřel v lese u Loučné nad Desnou na Šumpersku poté, co ho zavalil strom, který chtěl pokácet! Na místo o chvíli později dorazila záchranná služba i hasiči! Nedaleko přistál i vrtulník, muž ale při přenosu k němu zemřel!

  Strom lupa
  Téměř sedmdesátiletému důchodci se stalo osudným kácení stromu. | Thinkstock

  Muž se vydal v neděli v dopoledních hodinách do lesa mezi obcemi Maršíkov a Loučná nad Desnou. Vyhlédl si tam totiž strom, který se rozhodl pokácet. „Při práci na něj však strom spadl a zavalil jej. Na místo vyjela ihned po nahlášení šumperská posádka záchranné služby,“ informoval mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Pavel Vysloužil.

    

  Muže zavalil v lese strom. Při přenosu k vrtulníku zemřel! Utrpěl vážné poranění hrudníku.
   

  K zavalenému muži vyjely také dvě jednotky hasičů. Kvůli nepřístupnému terénu museli jít hasiči zhruba tři kilometry pěšky. Když dorazili na místo, dali se do vyprošťování. Následně zraněného muže transportovali k leteckému převozu. Právě při přenosu však muž svým zraněním podlehl.

   

  I když posádka ještě pokračovala v resuscitaci, jejich snaha byla marná. Ukázalo se, že důchodce utrpěl vážné poranění hrudníku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...