Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Smrtelné kácení!

  Důchodce se vydal do lesa kácet strom! Domů už se nikdy nevrátí!

  11.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmašedesátiletý senior zemřel v lese u Loučné nad Desnou na Šumpersku poté, co ho zavalil strom, který chtěl pokácet! Na místo o chvíli později dorazila záchranná služba i hasiči! Nedaleko přistál i vrtulník, muž ale při přenosu k němu zemřel!

  Strom lupa
  Téměř sedmdesátiletému důchodci se stalo osudným kácení stromu. | Thinkstock

  Muž se vydal v neděli v dopoledních hodinách do lesa mezi obcemi Maršíkov a Loučná nad Desnou. Vyhlédl si tam totiž strom, který se rozhodl pokácet. „Při práci na něj však strom spadl a zavalil jej. Na místo vyjela ihned po nahlášení šumperská posádka záchranné služby,“ informoval mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Pavel Vysloužil.

    

  Muže zavalil v lese strom. Při přenosu k vrtulníku zemřel! Utrpěl vážné poranění hrudníku.
   

  K zavalenému muži vyjely také dvě jednotky hasičů. Kvůli nepřístupnému terénu museli jít hasiči zhruba tři kilometry pěšky. Když dorazili na místo, dali se do vyprošťování. Následně zraněného muže transportovali k leteckému převozu. Právě při přenosu však muž svým zraněním podlehl.

   

  I když posádka ještě pokračovala v resuscitaci, jejich snaha byla marná. Ukázalo se, že důchodce utrpěl vážné poranění hrudníku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...