Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Opilý útočník běsnil!

  Šílenec střílel v centru Kroměříže! Dva lidé skončili v nemocnici!

  09.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vytáhl plynovou pistoli a bez varování začal pálit na dva mladíky! Přesně tak se zachoval sedmatřicetiletý muž na Velkém náměstí v Kroměříži! Na místě musely zasahovat sanitky!

  Střelec lupa
  Na místo musely vyrazit také sanitky. Lékaři ošetřili dvě zraněné osoby. | Thinkstock

  Šokující události předcházela potyčka dvou mladíků se střelcem. „Muž nám sdělil, že se bál o svoji bezpečnost, a proto na mladé muže vystřelil,“ uvedla mluvčí kroměřížských policistů Simona Kyšnerová. Následně se však ukázalo, že to bylo ve skutečnosti jinak. Strážci zákona podrobili výslechu i oběti, po kterých muž pálil.

    

  Policisté muže se zbraní v ruce zadrželi několik minut po střelbě. Nadýchal téměř dvě promile alkoholu.
   

  Oba shodně uvedli, že je kolemjdoucí muž začal bezdůvodně slovně napadat, a pak dokonce vytáhl zbraň a začal po nich střílet. Oba mladíci stihli utéct a nic se jim nestalo. Takové štěstí však neměli dva lidé nedaleko náměstí, kteří skončili s lehkým zraněním v péči lékařů. Následně se ukázalo, že byl střelec pod vlivem alkoholu. Nadýchal 1,85 promile alkoholu.

   

  Kriminalisté čin kvalifikovali jako výtržnictví. „Není však vyloučené, že se právní kvalifikace v průběhu vyšetřování ještě rozšíří," doplnila Kyšnerová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...