Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Naháč v horách

  Co ho to napadlo?! Muž ve spodním prádle a bez bot vylekal turisty v Beskydech!

  04.04.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Hodně neobvyklý úkaz se naskytl turistům v Beskydech. V zasněžených kopcích narazili na polonahého a bosého chlapa! Byl promrzlý a totálně dezorientovaný!

  vrtulník lupa
  Polonahý muž ve sněhu vyděsil turisty. Do nemocnice musel nešťastníka přepravit vrtulník. | Horská služba ČR

  Na naháče narazili turisté pod vrcholem Lysé hory v sedle Malchor. Muž na tom byl velmi špatně, nedokázal chodit, byl na kost promrzlý a zmatený. Záchranáři museli na pomoc povolat vrtulník!  

  Proč se muž na sněhu vysvlékl do prádla, není nikomu jasné. Podchlazeného naháče transportoval vrtulník do nemocnice.
   

   

  Jak se polonahý chlap na místo dostal a proč se vysvlékl do spodního prádla, nikdo netuší. Záchranářům dokázal říct jen svůj věk, nic dalšího z něj nedostali! "Byl ve velmi nepřístupném terénu a jeho záchrana byla komplikovaná. Vedlě něj ležely boty a lehké kalhoty, nc víc," konstatoval zasahující člen Horské služby Beskydy Pavel Masopust.

   

  Samostatné chůze nebyl muž schopen a transport na nosítkách byl s ohledem na těžký terén takřka nemožný. Vrtulník ho proto v podvěsu dopravil na Lysou horu a tam záchranáři muže naložili do vrtulníku a zamířili s podchlazeným pacientem do ostravské nemocnice.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...