Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Bouračka na D1

  Děsivá nehoda na D1! Zranění utrpěly tři děti a řidič!

  03.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vážná nehoda se stala na dálnici D1 nedaleko Domašova ve směru na Prahu. Řidič vyjel mimo silnici a se třemi dětmi ve voze skončil v lese! Pro zraněné musel přiletět vrtulník!

  nehoda lupa
  Děsivě vypadající havárie osobáku na dálnici D1 si vyžádala zranění tří dětí a řidiče. | HZS Jihomoravského kraje

  Neštěstí se stalo mezi 168. a 169. kilometrem dálnice D1 ve směru na Prahu. Je až s podivem, že se celá čtyřčlenná osádka auta dokázala ze zdemolovaného auta dostat sama ven.  

  Tři děti a řidič utrpěli po havárii na D1 zranění. Na dálnici musel přistát i vrtulník, aby zraněné transportoval do nemocnice.
   

   

  "Auto poškodilo dopravní značení, převrátilo se na bok a zůstalo zaklíněné v okolním porostu. Zranění utrpěly tři děti i řidič. Hasiči pomohli záchranářům při poskytování první pomoci. Na místě přistál i vrtulník, takže dálnice byla na několik minut zcela uzavřena," konstatoval mluvčí jihomoravských hasičů Rostislav Zelený.

   

  Hasiči museli auto na plynový pohon stabilizovat a zabezpečit. Pak ho z lesního porostu vyprostili a naložili na vůz přivolané odtahové služby.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...