Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nehodu nepřežil!

  Namol opilá řidička bourala a zabila chodce! Nyní ji policisté chtějí dostat před soud!

  02.04.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nedělní výlet do přírody se před měsícem stal pro šedesátiletého důchodce poslední vycházkou v životě! Zabila ho totiž opilá řidička, která nezvládla zatáčku a zezadu do něj narazila! Muž o pár dní později v nemocnici zemřel! Policisté nyní ženu obvinili!

  Nehoda lupa
  Sražený chodec utrpět vážné zranění. Po pár dnech zemřel v nemocnici. | Policie ČR

  Šestapadesátiletá žena může skončit za mřížemi až na pět let. Obviněna je totiž hned z několika trestných činů. „A to za ohrožení pod vlivem návykové látky, těžké ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku,“ vyjmenoval policejní mluvčí Vllastimil Starzyk.

    

  Řidičce hrozí až pět let za mřížemi. V opilosti totiž srazila důchodce, který následně umřel.
   

  K tragédii došlo koncem února nedaleko obce Morávka na Frýdecko-Místecku. Řidička Škody Felicie se po silnici řítila jako blesk a při průjezdu pravotočivé zatáčky vyjela vlevo mimo vozovku. Napálila do svoditel a potom zezadu srazilla dva chodce. Náraz byl tak silný, že šedesátiletý senior odletěl přes svodidla až do svahu s lesním porostem.

   

  Řidička však nezastavila a dál pokračovala v jízdě. „Po chvíli však skončila v příkopu, kde narazila do stromu a dala se na útěk,“ sdělil policejní mluvčí. Před spravedlností unikala celou hodinu. Do akce však nastoupil policejní pes a schovanou ženu vypátral. Dechová zkouška u evidentně těžce podnapilé ženy prokázala 2,6 promile alkoholu. Důchodce po několika dnech zemřel v nemocnici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...