Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Vražda v posteli

  Hnus! Přítelkyni ubil k smrti!

  20.03.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Odporný případ vraždy vyšetřují policisté na Vysočině. V Pacově na Pelhřimovsku umlátil muž (33) svou o rok starší přítelkyni. Zavraždil ji přímo v posteli!

  policejní páska lupa
  Vražda v Pacově na Vysočině. Muž tu ubil přítelkyni k smrti. | Policejnidenik

  Milena H. mohla mít pohodový život. Bydlela v Praze, vydělávala dost peněz, mohla se radovat ze své dcerky. Všechno to ale vyměnila za chlast, drogy a násilnického přítele. A nakonec ji to stálo život!  

  Třiatřicetiletý Milan umlátil svou o rok starší přítelkyni v posteli. Oba holdovali alkoholu a drogám.
   

   

  O dceru přišla před několika týdny. Aspoň tak nemusela být svědkem děsivé vraždy vlastní matky. Podle sousedů se dvojice oddávala alkoholu a drogám pravidelně, bouřlivé hádky prý byly v této domácnosti na denním pořádku. Stejné to bylo i v den vraždy. Dvojice se brutálně hádala a najednou nastalo hrobové ticho. Milena zemřela rukou svého přítele Milana přímo v posteli. Doslova ji ubil k smrti.

   

  Policie je zatím k případu vraždy skoupá na slovo Během víkendu by měly být známy výsledky nařízené soudní pitvy. "Pachatele podezřelého z vraždy jsme dopadli. že žena zemřela násilnou smrtí bylo jasné hned po prvotním ohledání těla," konstatovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

   

  Na Vysočině jde už o druhou vraždu v poslední době. V únoru v textilní firmě v Havlíčkově Brodě zavraždil bývalý voják (43) svého jednadvacetiletého kolegu z práce. Proč, to zatím nikdo neví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...