Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Žena na místě zemřela!

  Tragická nehoda na Břeclavsku! Chodkyně bez reflexních prvků nepřežila střet s autem!

  14.03.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kdyby na sobě měla třicetiletá chodkyně, která se v nočních hodinách vydala pěšky po neosvětlené silnici z Velkých Němčic na Hustopeče na Břeclavsku, reflexní prvky, tak by si tím nejspíš zachránila život! Jenže ženu v tmavém oblečení přehlédl o tři roky starší řidič a srazil ji! Chodkyně na místě zemřela!

  Nehoda lupa
  Žena po nárazu upadla přes kapotu na čelní sklo, která nárazem zdemolovala. | Policie ČR

  Řidič jel po silnici v osobním autě Peugeotu 106 a ve velké rychlosti ženu smetl. „Po nárazu žena upadla přes kapotu na čelní sklo a následně dopadla na komunikaci. Její zranění byla natolik vážná, že jim na místě podlehla,“ řekla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

    

  Třicetiletá žena neměla šanci střet s rychle jedoucím autem přežít. Přivolaní záchranáři už jí nedokázali pomoct.
   

  Přivolaní záchranáři jí už nedokázali pomoct. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol i test na drogy. Oba měly negativní výsledek. Příčiny smrti chodkyně stanoví až nařízená pitva. „Celou událostí se nadále zabýváme. O nehodě byl vyrozuměn také státní zástupce. Míru zavinění ukáže až vyšetřování,“ doplnila mluvčí.

   

  Haraštová upozornila na novou povinnost chodců, kteří musí používat reflexní prvky, pokud jdou mimo obec na krajnici nebo okraji silnice, která není osvětlená. Za nedodržení hrozí pokuta až dva a půl tisíce korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...