Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Už je ve vazbě!

  První slova obviněného expřítele zavražděné studentky v Brně! Popírá, že ji má na svědomí!

  12.03.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Okamžitě po zadržení se třiadvacetiletý mladík, který je podezřelý z úterní vraždy své bývalé přítelkyně v arboretu brněnské Mendelovy univerzity, obrnil mlčením! Odmítal komunikovat s policisty a dokonce i se soudkyní, která rozhodovala o jeho vzetí do vazby! Svěřil se pouze svému právníkovi!

  Soudce lupa
  Expřítele zavražděné studentky policisté obvinili z vraždy. Hrozí mu doživotí. | Thinkstock

  Mladík stanul před soudkyní, ale nevydal ze sebe ani hlásku. Odmítl totiž vypovídat. „Klient celé obvinění jednoznačně popírá. Tvrdí, že tam vůbec nebyl. Pokud by byl vzat do vazby, tak nepochybně podáme stížnost,“ uvedl jeho právní zástupce Tomáš Sedláček.

    

  Mladík obviněný z vraždy své bývalé přítelkyně putoval s pouty na rukou před soudkyni. Ta ho poslala do vazby.
   

  Soudkyně však byla nekompromisní a okamžitě ho poslala do vazby. Důvodem jsou hlavně obavy z jeho útěku, ovlivňování svědků či vyšetřování. Mladíka policisté obvinili z vraždy čtyřiadvacetileté studentky z Brněnska, jejíž tělo našla v úterý odpoledne náhodná kolemjdoucí v arboretu brněnské Mendelovy univerzity.

   

  Okamžitě se rozjelo velké vyšetřování a pátrání po vrahovi. Kriminalisté slavili už o den později úspěch. Zadrželi bývalého přítele studentky, která se s ním před pár dny rozešla. Důvodem mordu bylo podle policistů právě to, že se dívka rozhodla přítele opustit. Kriminalisté ho následně obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy. „V tomto případě mu hrozí až doživotí,“ uvedla mluvčí jihomoravské policie Petra Ledabylová.

   

  Přestože mají kriminalisté už řadu důkazů, na případu dál pracují. „Nadále pátráme po bodnořezném nástroji, který byl v tomto případě vražednou zbraní, a také po černé kožené kabelce zavražděné,“ doplnila Ledabylová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...