Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Vrah na útěku

  Děsivá vražda studentky! Za bílého dne ji vrah připravil o život v univerzitním parku!

  10.03.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Hrůzná vražda v univerzitním parku otřásla celým Brnem. Policie už potvrdila, že obětí násilníka byla teprve čtyřiadvacetiletá studentka z Brněnska. Vrah policii stále uniká!

  policejní páska lupa
  Brno je na nohou kvůli vraždě studentky. Pachatel je na útěku. | Policejnidenik

  Šílený mord se stal v úterý, tělo zabité dívky bylo v arboretu na třídě Generála Píky objeveno pár minut po 16. hodině. Podle všeho ale vrah mohl zaútočit až o hodinu dříve. Jak žena zemřela, se zatím neví. Pravděpodobně ji ale grázl ubodal nebo ubil. Policie totiž upozornila řidiče MHD, že hledá zakrváceného muže.  

  Neznámý vrah zavraždil za bílého dne v areálu univerzity čtyřiadvacetiletou studentku. Policie po něm intenzivně pátrá a prosí o pomoc i veřejnost.
   

   

  Policisté místo nálezu ženy ihned uzavřeli, provedli jeho ohledání a rozjeli rozsáhlou pátrací akci, do které zapojili i vrtulník. "Ještě v noci byla provedena soudní pitva zemřelé ženy, která potvrdila, že žena zemřela násilnou smrtí.  Kriminalisté skutek šetří jako zvlášť závažný zločin vraždy. Žádají všechny, kteří si v době od 15. do 17. hodiny poblíž univerzitního parku všimli čehokoliv podezřelého, aby se nám ozvali prostřednictvím linky 158," uvedla policejní mluvčí Petra Ledabylová. Kriminalisté už vyslýchají několik osob, které by k případu mohly podat důležité informace.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...