Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Pokus o vraždu!

  Při hádce bodl hosta baru kuchyňským nožem do srdce! Vyfasoval 13,5 roku za mřížemi!

  27.02.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Soudce neměl s třicetiletým útočníkem Filipem F. žádné slitování! Odsoudil ho na třináct a půl roku do vězení za to, že loni bodl téměř třiceticentimetrovým nožem hosta pražského baru přímo do srdce! Bylo obrovské štěstí, že napadený muž přežil!

  Útok nožem lupa
  Šestadvacet centimetrů dlouhý nůž použil v Praze útočník jako zbraň proti svému protivníkovi. | Thinkstock

  Pokus o vraždu se odehrál loni v srpnu na předzahrádce baru v ulici Kpt. Stránského. Agresor se s mužem nejprve pouze hádal. Když už slova nestačila, zašel za obsluhou a pod lživou záminkou si od ní vypůjčil kuchyňský nůž. S touto zbraní si to namířil přímo ke svému protivníkovi, který k němu stál zády. Útočník ho prudce otočil a řekl: „A co říkáš tomuhle, já tě zabiju, mně je to jedno.“

     

  Vzal do ruky nůž a bodl protivníka přímo do srdce! Život mu zachránila jen včasná reakce svědků a specializovaný tým lékařů.
   

  Následně ho bodl do hrudníku. Zraněný muž se svalil na zem. Jedna rána však útočníkovi nestačila, pokusil se bodnout ještě dvakrát, tomu se však napadený ubránil. Filipa F. potom odstrčil svědek události. Zranění bylo velmi vážné, útočník zasáhl přímo srdce a přeťal věnčitou tepnu.

   

  Muž krvácel do osrdečníku a do hrudní dutiny. Rychlá reakce svědků má velký podíl na tom, že pobodaný muž nezemřel. Poskytli mu totiž první pomoc a o zbytek se posloužili lékaři z vinohradské nemocnice.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...