Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Pokus o sebevraždu!

  Stál na mostě za zábradlím a šermoval nožem! Sebevraha zachránili strážníci!

  24.02.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kvůli partnerským a zdravotním problémům se mladík v Brně rozhodl, že spáchá sebevraždu skokem z mostu přímo pod projíždějící auta! K tomu naštěstí nedošlo, protože ho na poslední chvíli stáhli za rameno do bezpečí strážníci!

  Most lupa
  Díky bleskové reakci zachránili strážníci život osmadvacetiletému muži, který chtěl skočit z mostu. | Thinkstock

  Osmadvacetiletého muže, který chodil po kolejích na mostě vedoucím přes Vídeňskou ulici a vykládal si sám se sebou, si všiml projíždějící řidič tramvaje. Kontaktoval proto strážníky, kteří byli na místě do několika minut. „Kolegové uviděli muže, který stál před zábradlím a rychle šermoval nožem s dlouhou čepelí,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

    

  Muž chtěl v Brně skoncovat se životem skokem z mostu. Strážnici naštěstí včas zasáhli!
   

  Hlídka proto musela postupovat velmi opatrně. Rozrušený mladík jim vysvětloval, že chce svůj život ukončit kvůli partnerským a zdravotním problémům, se kterými si momentálně neví rady. Po čtvrt hodině rozhovoru a nepřetržitého uklidňování se jim podařilo k muži přiblížit. Do bezpečí ho dostali skvělou fintou.

   

  Strážníci se nabídli, že mu podrží batoh. Když se dostali do jeho blízkosti, bleskově ho chytili za rameno a po krátkém zápolení se jim podařilo muže dostat přes zábradlí do bezpečí. Zdravotníci mladíka  převezli do psychiatrické nemocnice, ale následně se ukázalo, že je pod vlivem drog, a proto putoval ještě na záchytku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...