Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Pokus o sebevraždu!

  Stál na mostě za zábradlím a šermoval nožem! Sebevraha zachránili strážníci!

  24.02.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kvůli partnerským a zdravotním problémům se mladík v Brně rozhodl, že spáchá sebevraždu skokem z mostu přímo pod projíždějící auta! K tomu naštěstí nedošlo, protože ho na poslední chvíli stáhli za rameno do bezpečí strážníci!

  Most lupa
  Díky bleskové reakci zachránili strážníci život osmadvacetiletému muži, který chtěl skočit z mostu. | Thinkstock

  Osmadvacetiletého muže, který chodil po kolejích na mostě vedoucím přes Vídeňskou ulici a vykládal si sám se sebou, si všiml projíždějící řidič tramvaje. Kontaktoval proto strážníky, kteří byli na místě do několika minut. „Kolegové uviděli muže, který stál před zábradlím a rychle šermoval nožem s dlouhou čepelí,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

    

  Muž chtěl v Brně skoncovat se životem skokem z mostu. Strážnici naštěstí včas zasáhli!
   

  Hlídka proto musela postupovat velmi opatrně. Rozrušený mladík jim vysvětloval, že chce svůj život ukončit kvůli partnerským a zdravotním problémům, se kterými si momentálně neví rady. Po čtvrt hodině rozhovoru a nepřetržitého uklidňování se jim podařilo k muži přiblížit. Do bezpečí ho dostali skvělou fintou.

   

  Strážníci se nabídli, že mu podrží batoh. Když se dostali do jeho blízkosti, bleskově ho chytili za rameno a po krátkém zápolení se jim podařilo muže dostat přes zábradlí do bezpečí. Zdravotníci mladíka  převezli do psychiatrické nemocnice, ale následně se ukázalo, že je pod vlivem drog, a proto putoval ještě na záchytku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...