Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Rodinná tragédie!

  Bestiální syn! Zamordoval mámu a pak sebe!

  23.02.2016 01:00 / krimi google+ twitter facebook

  Brněnskými Kohoutovicemi otřásla rodinná tragédie, na jejímž konci jsou dva mrtví lidé! Syn tu podle všeho zavraždil vlastní mámu a pak sprovodil ze světa i sebe! Místní jsou z události v šoku!

  pohřební vůz lupa
  Syn podle všeho zavraždil matku a pak spáchal sebevraždu. | Policejnidenik

  Po otevření bytu v Kohoutovicích doslova mrazilo! Uvnitř byly totiž hned dvě mrtvoly, matka (78) a její syn (57). Co se stalo, nikdo zatím netuší. Kriminalisté se ale přiklánějí k variantě, že matka zemřela rukou vlastního syna.  

  Drsný případ vraždy a následné sebevraždy řeší policisté v Brně. Syn tu podle všeho zabil maminku a pak si sáhl na svůj vlastní život!
   

   

  Jestli bestiálnímu činu předcházela hádka, se zatím neví. Policie na případu stále pracuje. "Na základě ohledání místa činu, provedené soudní pitvy obou zemřelých a získaných informací všechna dosavadní zjištění kriminalistů nasvědčují tomu, že muž svou matku usmrtil a poté sám spáchal sebevraždu," uvedla policejní mluvčí Petra Ledabylová. V Jihomoravském kraji jde letos už o druhý případ vraždy.

   

  Za loňský rok evidují jihomoravští policisté celkem 25 vražd a jejich objasněnost je poměrně vysoká. Z celkového počtu se podařilo vyřešit 22 mordů.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...