Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Objasněná vražda!

  Policie obvinila čtyři lidi z nájemné vraždy Slováka v Ralsku!

  19.02.2016 10:15 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyři lidi podezřelé z několik let staré nájemné vraždy Slováka, jehož tělo bylo zakopáno v lese v bývalém vojenském prostoru Ralsko, obvinili kriminalisté! Zavražděný muž byl podle policie nepohodlným svědkem rozsáhlého obchodu s drogami. Zadrženým hrozí až 20 let vězení nebo výjimečné tresty, sdělil ČTK mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Pavel Hanták.

  Policie lupa
  Policie přišla na stopu vrahům Slováka v Ralsku! | Policejnidenik.cz

  Na případu s krycím názvem Korek detektivové začali pracovat loni v květnu, kdy získali informaci o možné nájemné vraždě, jež se měla stát v roce 2012 ve Středočeském kraji. V polovině listopadu 2015 bylo tělo zavražděného nalezeno zakopané v lese v Ralsku.  

  Kriminalisté rozluštili několik let starou vraždu občana SR, jehož tělo našli svědkové v bývalém vojenském prostoru Ralsko!
   

   

  Kriminalisté pak zadrželi dva Čechy, u nichž našli několik zbraní, a z vraždy obvinili i dalšího Čecha, jenž byl v té době ve vězení kvůli jiné trestné činnosti. Čtvrtým podezřelým je Slovák zadržený na Slovensku na základě evropského zatýkacího rozkazu.

   

  Podle Hantáka vše nasvědčuje tomu, že obětí se stal Slovák narozený v roce 1974. Vražda se podle policie stala v říjnu 2012 po vzájemné dohodě mezi objednavateli ze Slovenska a vykonavateli na území ČR.

   

  "Zavražděný se měl na Slovensku stát nepohodlným svědkem rozsáhlého dlouhodobého obchodu s drogami, na kterém se údajně nějaký čas částečně podílel. Následně však začal svým chováním ohrožovat zaběhnutý obchod, a bylo tedy rozhodnuto o jeho dočasném ukrytí v Praze. Krátce po jeho příjezdu do ČR však již měly konkrétní osoby rozhodnout o jeho fyzické likvidaci. K té pak mělo za úplatu dojít na předem připraveném místě v Ralsku," uvedl Hanták.

   

  U soudu hrozí pachatelům až 20 let vězení nebo výjimečný trest! 

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, vražda, Ralsko, Policie
  Komentáře ke článku
  loading...