Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Školák vraždil!

  Patnáctiletou dívku zamordoval o rok mladší školák!

  15.02.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  V Teplicích vraždil teprve čtrnáctiletý chlapec! Zamordoval svou o rok starší bývalou přítelkyni a nechal ji ležet v lesoparku! Skončil v diagnosťáku!

  policejní páska lupa
  Čtrnáctiletý grázl zavraždil v Teplicích o rok starší dívku. | Policejnidenik

  Šokující vražda otřásla celým městem! Svědci objevili v teplickém lesoparku tělo teprve patnáctileté dívenky a okamžitě se rozpoutala pátrací akce. Podezřelým byl její o rok mladší expřítel, kterého nakonec kriminalisté objevili u jeho kamarádky, kde se skrýval!  

  V Teplicích vyšetřují vraždu mezi dětmi! Čtrnáctiletý hoch zabil o rok starší dívku!
   

   

  Jak informoval server e-mostecko.cz, malý grázl se k odpornému činu neuchýlil poprvé! Loni v květnu shodil jiného chlapce do výtahové šachty ze třetího patra opuštěného domu. Pád z výšky naštěstí mladík přežil, utrpěl ale těžká poranění. Gauner ho do šachty strčil kvůli sporu o slečnu. Tentokrát ale psychicky nemocný hoch překročil všechny meze!

   

  Policii unikal necelých 24 hodin. Vzhledem k jeho věku mu ale za vraždu kriminál nehrozí! "Podezřelý z provinění vraždy byl zadržen v pozdních večerních hodinách v Teplicích a byl umístěn do diagnostického ústavu. Ve věci budou provedeny potřebné vyšetřovací úkony. Vzhledem k tomu, že osoba je mladší 15 let, není tedy trestně odpovědná, bude věc odložena,“ uvedla policejní mluvčí Jana Slámová.

   

  Jak patnáctiletá slečna zemřela, se zatím neví. Spekuluje se ale o tom, že byla ubodána.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...