Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Školák vraždil!

  Patnáctiletou dívku zamordoval o rok mladší školák!

  15.02.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  V Teplicích vraždil teprve čtrnáctiletý chlapec! Zamordoval svou o rok starší bývalou přítelkyni a nechal ji ležet v lesoparku! Skončil v diagnosťáku!

  policejní páska lupa
  Čtrnáctiletý grázl zavraždil v Teplicích o rok starší dívku. | Policejnidenik

  Šokující vražda otřásla celým městem! Svědci objevili v teplickém lesoparku tělo teprve patnáctileté dívenky a okamžitě se rozpoutala pátrací akce. Podezřelým byl její o rok mladší expřítel, kterého nakonec kriminalisté objevili u jeho kamarádky, kde se skrýval!  

  V Teplicích vyšetřují vraždu mezi dětmi! Čtrnáctiletý hoch zabil o rok starší dívku!
   

   

  Jak informoval server e-mostecko.cz, malý grázl se k odpornému činu neuchýlil poprvé! Loni v květnu shodil jiného chlapce do výtahové šachty ze třetího patra opuštěného domu. Pád z výšky naštěstí mladík přežil, utrpěl ale těžká poranění. Gauner ho do šachty strčil kvůli sporu o slečnu. Tentokrát ale psychicky nemocný hoch překročil všechny meze!

   

  Policii unikal necelých 24 hodin. Vzhledem k jeho věku mu ale za vraždu kriminál nehrozí! "Podezřelý z provinění vraždy byl zadržen v pozdních večerních hodinách v Teplicích a byl umístěn do diagnostického ústavu. Ve věci budou provedeny potřebné vyšetřovací úkony. Vzhledem k tomu, že osoba je mladší 15 let, není tedy trestně odpovědná, bude věc odložena,“ uvedla policejní mluvčí Jana Slámová.

   

  Jak patnáctiletá slečna zemřela, se zatím neví. Spekuluje se ale o tom, že byla ubodána.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...