Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Brutální případ!

  Frackové ušikanovali učitelku k smrti! Škola to chtěla zamést pod koberec!

  14.02.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Velmi odstrašující případ šikany učitelky ze strany žáků Střední průmyslové školy v Praze-Malešicích Ludmily W. vyšetřují kriminalisté. Frackové, kterým ještě teče takzvaně mléko po bradě, uštvali k smrti nebohou letitou kantorku, která se nedokázala bránit. A vedení školy? To se snažilo hrůznou událost zamést pod koberec.

  Šikana škola lupa
  Pětapadesátiletá Ludmila W. zemřela po dlouhodobé šikaně od žáků! | reprofoto LiveLak

  Sama na případ upozornila ředitele školy, ale neudělal nic, ani jeho zástupci. Naopak jí prý mělo být vytýkáno, že se žáky zřejmě neumí komunikovat! Proto nyní vedení školy má vlastně na svědomí to, co se nevinné ženě stalo. Na případ upozornil deník Blesk a až na jeho základě začala policie případ vyšetřovat, protože jinak by se o něj nejspíš nedozvěděla.

   

  Paní Ludmila W. se několik týdnů velmi neúspěšně potýkala se šikanou ze strany třech studentů. Před několika dny učitelka bohužel zemřela. Přímo ve škole, zřejmě vinou nátlaku, stresu a nervů zkolabovala, postihla ji zřejmě mozková mrtvice a na následky krvácení do mozku zemřela.

   

  Případem jsou otřeseni jak příbuzní a známí ženy, tak mnozí rodiče, ale i neznámí lidé! „Takhle si představujeme demokracii? To je hodně smutné! Měli by dostat doživotí ti frackové, aby si to další rozmysleli,“ myslí si většina lidí, kteří viděli i video, které se objevilo na internetu. Žáci školy, kteří šikaně nebohé učitelky přihlíželi, si to ještě točili na mobil.  

  Brutální případ šikany a následné smrti učitelky z učiliště v pražských Malešicích vyšetřují kriminalisté. Vedení školy chtělo kauzu ututlat!
   

   

  Podle Blesku na kantorku dokonce jeden z útočníků řval: "Nečum, ty vole." Osahávali ji, bránili ji v odchodu ze třídy, nadávali jí. A vedení školy? Mlčí, mlčí a zase mlčí. Podle některých studentů chtělo případ ututlat, aby mělo klid.

   

  Jeden ze studentů se ozval médiím a potvrdil, že učitelka byla šikanována. „My jsme se jí na to ptali, co jí dělali a ona nám to řekla. Sama nám řekla i další věci, třeba, že ji praštili teleskopem - sama nám ukázala na spodní části předloktí modřinu velikosti asi o něco větší, než je průměr tenisového míčku,“ uvedl jeden ze studentů, který se šíleného jednání rozhodně nezúčastňoval.

   

  „Musíme si nechat od žáků všechno líbit? Kam až to musí dojít? Co na to poslanci, senátoři, proč nepřijmou nějaký zákon. To není jediný případ, bohužel,“ míní další učitelka, která od žáků zažívá občas naštěstí jen narážky sexuálního typu. „Kdybych studenta propleskla, asi by si mě rodiče podali. Vedení školy říká, že musíme s žáky umět komunikovat a ukázat autoritu. Ne vždy je to jednoduché,“ míní kantorka z jiné pražské školy.

   

  Pokud se policii podaří prokázat, že smrt učitelky byla v příčinné souvislosti s tím, co se na škole dělo, hrozí aktérům šikany vězení.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...