Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Pomoc přišla pozdě!

  Krutá smrt! Muže v Olomouci sešrotoval lis na sběrný odpad!

  13.02.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Na pracovníky sběrného dvora čekal při vykládce popelářského vozu v Olomouci hrůzný nález! Uvnitř uviděli slisované tělo jedenačtyřicetiletého muže! Snaha zachránit mu život byla marná!

  Popeláři lupa
  Policisté nyní zjišťují, jak se do popelářského auta dostal muž, který uvnitř zemřel. | Facebook

  Do ulice Na Sezníku přijela po oznámení okamžitě záchranná služba. Bylo už však příliš pozdě. „Příčinou smrti bylo devastující zranění, které vzniklo, když tělo prošlo lisem ve voze,“ řekl mluvčí olomouckých záchranářů Pavel Vysloužil. Policisté nyní vyšetřuji, jakým způsobem a kde se muž do popelářského vozu dostal. Nejpravděpodobnější však je, že ležel v kontejneru a pracovníci ho tam i s obsahem vysypali.

     

  Jedenačtyřicetiletý muž zemřel poté, co ho sešrotoval lis v popelářském voze!
   

  O několik hodin později vyjížděli záchranáři do akce znovu. Tentokrát k neštěstí, které se stalo v Heyrovského ulici. Svědci si pod okny jednoho z domů všimli muže, který ležel na zemi a nehýbal se. „Když jsme dorazili na místo, v bezvědomí tam bezvládně ležel třicetiletý muž. Pokusili jsme se ho přivést zpět k životu. Bohužel byla jeho zranění natolik vážná, že resuscitace nebyla úspěšná,“ uvedl Vysloužil.

   

  I tohoto případu se chopili policisté a okamžitě začali s vyšetřováním a vyslýcháním svědků. „Zjistili jsme, že v tomto případě mohlo jít o sebevraždu,“ uvedla mluvčí olomouckých policistů Marie Štrbáková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...