Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEBEZPEČNÝ NÁSILNÍK

  Přítelkyni vyhrožoval zabitím!

  13.07.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý muž drsným způsobem napadl svou pětadvacetiletou přítelkyni. Nejprve jí vyhrožoval ublížením, když mu nedá peníze, pak jí dal ještě nůž na krk a osočil ji z nevěry!

  nůž lupa
  Své družce dal nůž na krk a osočil ji z nevěry | Internet

  Hrůzný zážitek má za sebou mladá žena ze Staňkova na Domažlicku, kde žila v bytě se svým o čtyři roky starším přítelem. 

  S nožem na krku mu vysvětlovala, že mu vážně nevěrná není!
   

   

  Ten z ní jednoho dne ráno z ničeho nic strhl peřinu, když ještě spala, a se slovy „Ty rakovino, dej mi peníze, nebo tě zabiju“ po ní vyžadoval peníze! Vyděšená žena mu v šoku vydala 200 korun, tím však její noční můra neskončila. O několik hodin později její druh popadl v kuchyni nůž, který ji přiložil téměř až ke krku a osočil ji z nevěry. Když mu žena vysvětlila, že nic takového není pravda, konečně nůž odložil, ze strachu o holý život však žena zavolala policii. „Muž byl zadržen a umístěn do policejní cely. Po provedení nezbytných úkonů předali kriminalisté se spisovým návrhem státnímu zástupce také podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

   

  Soud tento návrh akceptoval, a tak násilník obviněný z loupeže a nebezpečného vyhrožování čeká na svůj rozsudek ve vazební věznici. Hrozí mu trest odnětí svobody až na deset let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...