Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TÝRÁNÍ DÍTĚTE

  Matka týrala svou ani ne roční dceru, babičce to bylo evidentně fuk!

  12.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednadvacetiletá žena týrala svou ani ne roční dceru! Soud tak svěřil holčičku do péče babičce, ani to však nepomohlo, babička přes zákaz nechávala dítě matce, která jej opět týrala!

  Policejní auto. lupa
  Matka své dceři způsobila zranění, ze kterých bude mít následky na celý život | Policejnidenik

  Krkavčí matka z Plzně týrala svou malou, ani ne roční, holčičku! Kriminalisty na případ upozornil lékař holčičky, který pojal podezření, že je dítě týráno. 

  Babička bez mrknutí oka nechávala holčičku matce, která ji týrala!
   

   

  Mladá matka minimálně v jednom případě zvedla dítě do výšky a praštila s ním o stůl! V důsledku této krutosti utrpěla holčička zranění, která si vyžádala hospitalizaci. Vzhledem k této události bylo dítě svěřeno do pěstounské péče své babičky, ani to však nepomohlo. „Pěstounka holčičku několikrát přenechala matce, ač ji to bylo soudem zakázáno, která jí opět ubližovala a intenzivně třásla,“ uvedla policejní mluvčí Hana Rubášová. Svým jednáním tak matka způsobila své dceři natolik vážná zranění, že se ocitla v ohrožení života. „Díky lékařské pomoci dívka žije, ale bude mít následky na celý život,“ dodala Rubášová.

   

  Kriminalisté zahájili proti oběma ženám trestní stíhání. Matka je obviněna z týrání svěřené osoby a týrání osoby žijící ve společné domácnosti, babička ze spáchání zločinu opuštění dítěte nebo svěřené osoby. Oběma hrozí až osm let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...