Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NÁSILÍ V PARKU

  Nezletilé dívky brutálně zbily svou „kamarádku“!

  11.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Přátelské posezení školou povinných dívek v parku se změnilo v okamžiky strachu pro jednu z nich! Ostatní dívky ji obvinily ze lži a brutálně zbily!

  Podlitiny lupa
  Dívka se z parku vrátila s podlitinami | Internet

  K napadení došlo v Pardubicích v Bubeníkových sadech. Nezletilé dívky se zde měly sejít v přátelském kruhu, vše se ale po chvíli změnilo doslova v horor! 

  Dívky mají co vysvětlovat, své „kamarádce“ způsobily podlitiny!
   

   

  Dívky měly jednu „kamarádku“ obvinit ze lži a následně ji brutálně zbít! Dívka si tak vytrpěla zesměšňování, tahání za vlasy, kopance i rány pěstmi do obličeje! Když chtěla z místa odejít pryč, ostatní jí v tom bránily a podařilo se jí to až po několika minutách. „Jelikož se u napadené objevily podlitiny, čehož si rodiče nemohli nevšimnout, skončila u lékaře i na policii,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová. Vzhledem k věku dívek nemůže policie uvádět žádné bližší informace k poškozené, ani k dalším aktérkám.

   

  Prázdniny tak nebudou dívky trávit pouze ve svém oblíbeném parku, ale také na policii, kde se budou muset za přítomnosti svých rodičů k věci vyjádřit. „Oznámení prozatím evidujeme jako podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, kde trestní zákoník umožňuje uložit trest odnětí svobody v délce trvání až 2 let. Velkou roli zde bude hrát věk podezřelých a jejich míra zavinění,“ dodala Maturová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...