Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  UKRADENÉ RYPADLO

  Kvůli touze po řízení se dopustil hned čtyř trestných činů a skončil ve vazbě!

  10.07.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý muž měl prý nepřekonatelnou chuť usednout za volant a trochu si zařídit. Kvůli tomu ukradl na stavbě rypadlo a proháněl se s ním po městě a to i přes to, že má vystaven zákaz řízení!

  Rypadlo lupa
  K projížďce Zábřehem si vybral kovové rypadlo | Policie ČR

  Vášnivého řidiče se zmocnila obrovská touha projet se na chvíli ulicemi Zábřehu na Šumpersku. Aby svou touhu utišil, přistoupil k překročení zákona! 

  Vozidla prý lapka ukrást nechtěl, chtěl se pouze trochu povozit!
   

   

  Muž si nejdříve vyhlédl vůz Škoda Pick-up zaparkovaný na ulici 28. října. Násilím se mu podařilo dostat se dovnitř, v kabině pak poškodil spínací skříň, nastartovat se mu ale nepodařilo. Z auta si tak odnesl aspoň hever a vydal se zkusit štěstí jinam. Doputoval až k areálu uhelných skladů, kde mu padla do oka odemčená multikára, ani tu však nedokázal nastartovat. „Úspěšnější byl až po nastoupení do neuzamčeného kolového rypadla značky K 406 Warynski, které pomocí klíče ponechaného v zapalování nastartoval. Se strojem pak z areálu vyjel uzavřenou a uzamčenou vjezdovou bránou,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Na ulici Spojovací už ale na výtečníka čekala hlídka městské policie.

   

  Ke svému jednání se muž přiznal, přivolaným policistům také řekl, že žádné z vozidel nechtěl ukrást, ale chtěl se pouze trochu projet. Za volantem však nemá muž co dělat, jelikož mu byl pro předchozí trestnou činnost vystaven zákaz řízení až do června roku 2026.

   

  Muž byl již obviněn ze spáchání přečinu krádeže, neoprávněného užívání cizí věci, poškození cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu hrozí až dva roky za mřížemi, přičemž je stíhán vazebně. „Přesná výše škody, kterou pachatel svým jednáním způsobil, je předmětem dalšího šetření,“ dodala Vybíhalová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...