Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYHÝBAL SE VĚZENÍ

  Cizinec se jedenáct let vyhýbal vězení!

  07.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřicetiletý cizinec byl v zahraničí nepodmíněně odsouzen, nástupu do výkonu trestu se však usilovně vyhýbal!

  Zásahovka lupa
  Hledaný cizinec byl ozbrojen, se jeho zadržením musela pomáhat zásahovka | Policie ČR

  Cizinec, který byl odsouzen za vydírání, se skrýval i s rodinou na Orlickoústecku. Orlickoústečtí kriminalisté také věděli, že v Česku muž žije pod falešnou identitou. 

  Cizinec měl u sebe nelegálně držené zbraně a také vyráběl pervitin!
   

   

  V průběhu vyšetřování se také potvrdilo, že je ozbrojen a že se zabývá výrobou pervitinu. Cizinec, na kterého byl vydán evropský zatýkací rozkaz, byl nakonec zadržen zásahovkou v obci nedaleko Žamberka. Po zadržení se snažil kriminalistům namluvit, že se dopustili omylu a že on hledanou osobou není. Otisky prstů však mluvili v jeho neprospěch. „V autě, ve kterém cestoval, jsme zajistili dvě nelegálně držené zbraně a látky i pomůcky k nedovolené výrobě pervitinu. Všechny zajištěné věci jsme zaslali na odborné expertízy, které by měly, podezření potvrdit,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

   

  Soud již rozhodl o umístění muže do vydávací vazby, odkud bude přemístěn k výkonu trestu do své mateřské země. „Přítěží mu může být případné trestní stíhání za nedovolené ozbrojování a výrobu a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu s trestní sazbou až pět let,“ dodala Vilímková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...