Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OKRADENÝ SENIOR

  Stařečka připravil o celoživotní úspory!

  06.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý pachatel prachsprostě okradl devadesátiletého stařečka! Z ruky mu vytrhl obálku, ve které bylo přes 200 tisíc korun!

  Zloděj lupa
  Zloděj se na staříka pravděpodobně dobře připravil | Policie ČR

  Drzý zloděj oslovil v Pardubicích starého pána, který se díval z okna. Řekl mu, že ho posílá jeho strýček pro 2 tisíce korun. 

  Stařečkovi vytrhl z ruky obálku s 214 tisíci!
   

   

  Svou důvěryhodnost pak zloděj umocnil tím, že dědečka oslovil jeho příjmením. „Je zřejmé, že si musel dát nějakou práci s tím, koho osloví a o své oběti si zjistil několik základních informací,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová. Jelikož byl senior dobrosrdečný, chtěl muži vyjít vstříc. Vzal tedy obálku, ve které měl své úspory, a vydal se po schodech dolů před dveře domu. Zloděj však nečekal na to, až mu stařeček dá dva tisíce, rovnou mu z ruky vytrhl celou obálku, ve které bylo 214 tisíc, do nebohého dědečka, který v tu chvíli nevěděl, která bije, strčil a utekl! Zděšený pán na schodech upadl a po chvíli pověděl své ženě, co se mu přihodilo, a vše nahlásili na policii.

   

  Policistům se na místě pachatele nepodařilo chytit, získali však kamerové záběry, které ho zachycují. „Pokud muže poznáváte, kontaktujte prosím pardubické policisty na čísle 974 566 731, využít můžete i bezplatnou tísňovou linku 158. Za pomoc vedoucí k dopadení pachatele děkujeme,“ dodala Maturová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...