Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRAGICKÁ NEHODA

  Nadějný hokejista vjel audinou do kamionu, střet nepřežil!

  06.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestadvacetiletý hokejový obránce Patrik B. se zabil při nehodě u Karlových Varů. Nad ránem se srazil s kamionem a zůstal ve svém voze uvězněný. Hasiči ani záchranáři mu už nedokázali pomoci. Při pohledu na rozstřelené auto není divu.

  nehoda lupa
  Luxusní auto bylo nárazem zcela zdemolované | HZS Karlovarský kraj

  Obrovské neštěstí se přihodilo na silnici vedoucí do Karlových Varů z Ostrova. Luxusní černá audina tam napálila kamion, který jel před ní.  

  V autě seděl za volantem nadějný hokejový obránce. Po střetu zůstal zaklíněný ve voze.
   

  "Museli jsme zaklíněného řidiče vyprostit, poté jsme okamžitě začali s oživovacími pokusy," popsal mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal.

  V resuscitaci pokračovala i záchranná služba, zároveň na místo povolala vrtulník. Místo pro přistání bylo připravené na silnici přímo u nehody. "Vrtulník byl odvolán ve chvíli, kdy lékař konstatoval smrt řidiče," doplnil mluvčí hasičů.

   

  Patrik B. se řadil mezi nadějné hokejisty. Už od roku 2010 hrál za druholigové týmy jako obránce - reprezentoval HC Baník Sokolov i HC Klášterec nad Ohří. "Kamaráde, měj se tam nahoře hezky. Jsi skvělej kluk a máme tě všichni rádi," loučí se s ním klub HC Čerti Ostrov na sociální síti.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...