Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOUČITELNÁ ŘIDIČKA

  Přestože přišla o řidičák, za volant ihned usedla znovu!

  05.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opilá řidička chtěla řídit za každou cenu. Přestože jí policisté odebrali řidičák za jízdu pod vlivem, okamžitě usedla opět za volant!

  Alkohol lupa
  Žena usedla za volant se třemi a půl promile | Shutterstock

  Prapodivnou jízdou na silnici I/50 na Vyškovsku na sebe opilá řidička přilákala pozornost jiného řidiče, který vše oznámil na policii. 

  S třemi a půl promile usedla za volant i po té, co jí byl čerstvě zabaven řidičák!
   

   

  Policejní hlídka pak ženu zastavila ve Slavkově u Brna a strážci zákona se nestačili divit. Při dechové zkoušce totiž žena nadýchala 3,5 promile! „Žena se doznala, že pila před jízdou alkohol, vzala na vědomí, že policisté jí zadrželi řidičský průkaz a že nesmí dál řídit vozidlo a zajistit si, aby jí někdo vůz i ji samotnou dopravil domů,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová. Jakmile však žena překročila práh policejní služebny, opět se jí zachtělo řídit. Taxíkem se tedy nechala odvézt ke svému autu a opět usedla za volant a vyrazila domů.

   

  Do cíle však nedorazila. V Bučovicích ji opět zastavili policisté, a jelikož bylo jasné, že to s touto řidičkou po dobrém nepůjde, museli být přísnější. „Policisté již vozidlo nechali tvrdošíjné šoférce odtáhnout firmou na záchytné parkoviště,“ dodala Musilová. Žena je nyní podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...