Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEUNESL ROZCHOD

  Muže pobodal před zrakem jeho manželky!

  04.07.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmatřicetiletý muž neunesl, že ho opustila přítelkyně a rozhodl se pomstít na jejím manželovi. Na posteli, před zrakem jeho ženy, ho pobodal!

  nůž lupa
  Muž velkému množství bodných zranění v nemocnici podlehl | Archiv

  Strašlivá událost se stala v Brně Židenicích. Muž se nedokázal přenést přes to, že se s ním rozešla jeho o pět let mladší přítelkyně, a tak se vydal do tamní ubytovny, kde žena žila se svým manželem. 

  Muže ubodal v posteli vedle jeho manželky!
   

   

  Agresor se dostal do pokoje páru a začal nožem s patnácticentimetrovou čepelí bodat jako smyslů zbavený do zad a břicha muže ležícího na posteli, a to před zrakem jeho manželky, která ležela vedle. Vyděšená žena začala křičet, což přivolalo spolubydlícího, který agresorovi vyrazil nůž z ruky. „I tak agresor stačil osmatřicetileté oběti způsobit řadu bodných a bodnořezných zranění, kterým muž později v nemocnici podlehl,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Následně útočník vyskočil oknem ven a utekl pryč a začal se skrývat v bytě u příbuzných, kde ho vypátrali kriminalisté. „V prvním výslechu přiznal, že neunesl manželkou poškozeného ukončený milostný poměr, během kterého žena otěhotněla,“ dodal Malášek.

   

  Kriminalisté již zahájili trestní řízení pro trestný čin vraždy. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na dvacet let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...