Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PAVOUK A ALKOHOL

  Za nehodou stál alkohol a pavouk!

  23.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletá žena usedla za volant opilá a měla v plánu ujet pár set metrů ke svému příteli. Naneštěstí ji v kabině vyděsil pavouk, načež se vybourala!

  Alkohol víno. lupa
  Před jízdou požila alkohol a v autě ji navíc vystrašil pavouk | Pixabay

  Nezodpovědná žena z Liberecka se rozhodla jet autem ke svému příteli, ještě před cestou však vypila nějaké to víno a ovocné pivo. 

  Řidička nadýchala 2,1 promile!
   

   

  Alkohol jí dodal dostatek sebevědomí k tomu, aby cestu dlouhou jen několik set metrů zvládla. O opaku ji však vzápětí přesvědčil nečekaný pasažér! „Jen několik málo chvilek po odjezdu z parkoviště se z vnitřního zpětného zrcátka vozu spustil pavouk,“ uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Žena se pavouka lekla, strhla řízení a nabourala do zaparkovaného vozu. Poté ujela ještě několik desítek metrů, až konečně zastavila. Jelikož se nehoda stala v hustě obydlené části města, kde nebylo o svědky nouze, byla na místě bleskurychle také policie. Muži zákona podrobili řidičku dechové zkoušce, která vyšla s výsledkem 2,1 promile. Jediné štěstí bylo, že při nehodě nebyl nikdo zraněn.

   

  Policisté ženě sdělili ve zkráceném řízení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...