Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZUBAŘSKÉ NÁSTROJE

  Zloděj ukradl stomatologické nástroje za 800 tisíc!

  21.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý zloděj ukradl ze zaparkovaného auta dvě tašky se stomatologickými nástroji v celkové hodnotě 800 tisíc korun!

  Zubařské nástroje lupa
  Zloděj ukradl zubařské vybavení za 800 tisíc korun | Policie ČR

  Krádež se stala na začátku června tohoto roku v Praze v Českobrodské ulici. Zloděj ukradl z kufru zaparkovaného auta dvě tašky se zubařskými nástroji! 

  Zloděj možná ani neměl ponětí, jak cenný lup se mu dostal do ruky!
   

   

  „Vzhledem k tomu, že vozidlo nebylo jakkoliv poškozeno, je předpoklad, že pachatel použil takzvanou rušičku signálu, kterou odrušil plovoucí kód dálkového ovládání klíče vozidla,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. V ukradených taškách bylo šest vzorkovnic pro zubařské ordinace, umělé zuby a zkušební nástroje, to vše v hodnotě 800 tisíc korun. Vzorkovnice obsahovaly hlavně vrtáky a nástroje vyrobené z tvrdokovu, ale také diamantové nástroje. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že pachatel neměl ponětí, co v taškách je a nyní se je bude snažit prodat nějakému zubaři. Možné je však i to, že zloděj svůj lup jen tak vyhodil.

   

  Policisté nyní pátrají jak po pachateli, tak po odcizených nástrojích. „Jestliže má někdo informace, které by mohli vést k objasnění případu, kontaktuje linku 158,“ dodal Daněk.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...