Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽÁRLIVÁ SCÉNA

  Za svou žárlivost zaplatí třemi roky za mřížemi!

  18.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Alkoholové opojení a žárlivost přijde devětatřicetiletého muže pěkně draho! Za napadení soused mu nyní hrozí vězení!

  Bitka lupa
  Oba soky od sebe musela nakonec odtrhnout žena, kvůli které se oba poprali | ThinkStock

  Manželé ze Zlína odjeli koncem dubna na svou zahrádku, kde celý den ve společnosti dalších rodinných příslušníků a souseda popíjeli, pracovali a grilovali. 

  Zhrzený muž začal do svého soka mlátit pěstmi hlava nehlava!
   

   

  Večer však už na zahradě zůstali pouze manželé a jejich soused z vedlejší chaty. „Devětatřicetiletý muž se znenadání rozhodl ze zahrady odejít, protože mu vadila přítomnost souseda, který se podle jeho slov příliš bavil s jeho ženou,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Žena se bez svého manžela bála v chatě nocovat sama, a tak přenocovala u svého souseda. Ráno pak oba vzbudilo šílené bušení na dveře a vyzvánění ženina telefonu. Na souseda pak přede dveřmi čekal rozlícený manžel s krumpáčem v ruce! Žárlivý manžel pak odhodil krumpáč, svého soka povalil na zem a začal do něj zběsile bušit pěstmi, dokud je žena neodtrhla do sebe. Poté zraněný soused přivolal policii. Když na místo dorazili kriminalisté, bylo jim hned jasné, jak k incidentu došlo. „Všichni aktéři byli pod vlivem alkoholu, agresor nadýchal více než dvě promile a skončil v policejní cele,“ dodala Kozumplíková.

   

  Agresivní muž nyní čelí obvinění z porušování domovní svobody, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...