Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYMYŠLENÁ LOUPEŽ

  Pohádkou o loupežném přepadení se snažil maskovat dopravní nehodu!

  18.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý muž z Prahy se snažil zakrýt svou účast na dopravní nehodě tím, že kriminalistům navykládal, že byl obětí loupežného přepadení!

  Lupič lupa
  Maskovaný lupič i celé přepadení bylo jen výplodem jeho fantazie | Internet

  Údajná loupež se měla odehrát začátkem května poblíž Litoměřic. Oznamovatel měl poklidně podřimovat ve svém autě, když k němu najednou přistoupil lupič. 

  Za vymyšlenou loupež mu hrozí až padesátitisícová pokuta!
   

   

  Maskovaný lupič měl muže násilím vytáhnout z auta, načež s ním praštil o zem tak, že ztratil vědomí. Z bezvědomí se měl probrat až další den ráno v lese na Mělnicku, kde také vyhledal pomoc. „Celou událost policii oznámil až v podvečerních hodinách s tím, že vozidlo mu bylo maskovaným pachatelem odcizeno i s věcmi v něm uloženými,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová. Při vyšetřování se ale ukázalo, že na tomto příběhu něco nehraje.

   

  Kriminalisté totiž zjistili, že krátce poté, co mělo být vozidlo odcizeno, mělo nehodu na dálnici D8, kde pak zůstalo odstaveno i se všemi věcmi, které měly být odcizeny s ním. Při opětovném výslechu pak muž kápl božskou a přiznal se, že si loupežné přepadení vymyslel, aby tak zakryl svou účast na dopravní nehodě.

   

  Případ byl tedy odložen, ale jelikož muž zbytečně zaměstnával kriminalisty, kteří se mohli v tu dobu věnovat jiné trestné činnosti, bylo jeho jednání oznámeno na příslušný úřad k projednání přestupku, za který mu hrozí pokuta ve výši až 50 tisíc.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...