Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TÝRÁNÍ A VYDÍRÁNÍ

  Muž po dobu čtyř let opakovaně týral svou příbuznou!

  17.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestatřicetiletý muž opakovaně psychicky i fyzicky týral svou příbuznou! Nyní se bude zpovídat hned z šesti trestných činů!

  Násilí lupa
  Muž ženu uhodil, odvlekl do domu, kde ji zamkl a pak jí vyhrožoval zabitím | Shutterstock

  Bezcitný tyran ze Sokolovska vzal koncem května své příbuzné bez jejího svolení klíče od auta, které následně řídil. A to i přes to, že mu byl vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel. 

  Muž ženu nejprve uhodil a pak jí vyhrožoval zabitím!
   

   

  Když se toho dne vrátil domů, ještě před domem se se ženou pohádal, načež ji udeřil do tváře tak silně, že upadla na zem! Muž ji poté odvlekl do domu, zamkl vstupní dveře a vyděšené ženě vyhrožoval, že pokud zavolá policii, tak nejprve zabije ji a poté i hlídku! „Muž měl svým jednáním způsobit své příbuzné zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ uvedl policejní mluvčí Michal Žáček. Při vyšetřování kriminalisté zjistili, že muž v nepravidelných intervalech ženu týrá poslední čtyři roky. Navíc vyšlo najevo, že ještě 23. května ukradl v obchodě lahev alkoholu.

   

  Kriminalisté již muže obvinili a to ze zločinů týrání osoby žijící ve společném obydlí a vdírání a z přečinů omezování osobní svobody, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, neoprávněné užívání cizí věci a krádež.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...