Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RODINNÁ TRAGÉDIE

  Senior zavraždil svou manželku!

  16.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmasedmdesátiletý senior neunesl dlouhodobě špatný zdravotní stav své čtyřiaosmdesátileté manželky, a tak ji zavraždil!

  Senior lupa
  Senior zavraždil svou nemocnou manželku | ThinkStock

  Tragédie se stala v jednom bytě v Prostějově, kde došlo k úmrtí seniorky. Záchranáři měli podezření, že žena zemřela násilnou smrtí a na místo přivolali policii. 

  Senior se rozhodl svým činem ukončit manželce trápení!
   

   

  „Žena pravděpodobně zemřela na následky dušení, přesnou příčinu úmrtí zjistí kriminalisté po provedení nařízené soudní pitvy,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Manžel ženy se k činu ihned přiznal a s policií od začátku aktivně spolupracoval. V době tragické události nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek a vraždě nepředcházel ani žádný konflikt. Z vyšetřování vyplynulo, že muž byl zoufalý z toho, že jeho žena měla dlouhodobě zdravotní potíže, a tak se rozhodl ukončit její trápení.

   

  „Vzhledem k tomu, že podezřelý s policisty spolupracuje a také k okolnostem za jakých k usmrcení ženy došlo, kriminalisté nepodali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí muže do vazby,“ dodal Hejtman. Za vraždu nyní seniorovi hrozí až dvacet let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...