Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NENAPRAVITELNÝ KRIMINÁLNÍK

  Muž odsouzený za vraždu chtěl znásilnit pumpařku!

  14.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý muž čerstvě propuštěný z vězení, napadl na benzince pumpařku, přičemž jí vyhrožoval a nutil ji i k sexu!

  znásilnění lupa
  Po propuštění z vězení přepadl pumpařku a chtěl po ní sex | ThinkStock

  Hrůzný zážitek má za sebou žena, kterou 5. května v noci na čerpací stanici v Klatovech přepadl opilý agresivní muž! 

  Muž obsluhující ženě vyhrožoval a požadoval po ní sex!
   

   

  Ten obsluhující ženu zatlačil za pult a poté se jeho agresivita začala víc a víc stupňovat. Ženu začal tahat za vlasy, vyhrožoval jí a dokonce po ní požadoval i sex! „Policisté na místním obvodním oddělení přijali oznámení a do pěti minut podezřelého muže zadrželi,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová. Následně byl podroben dechové zkoušce, při které nadýchal 1,6 promile. Nakonec byl policisty převezen do policejní cely. Ženě na benzince šlo navíc skutečně o život, protože útočník byl jen pár dní před tímto incidentem propuštěn po deseti letech z vězení za pokus o vraždu!

   

  Muž si nyní ve zkráceném trestním řízení převzal sdělení podezření z přečinu omezování osobní svobody, za což mu hrozí až dva roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...