Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PADĚLANÉ DOKLADY

  14 cizinců u nás pracovalo na černo s padělanými doklady!

  13.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Po zátahu cizinecké policie bylo v jedné firmě odhaleno 14 cizinců, kteří zde pracovali na černo! Při kontrole dokladů se navíc ukázalo, že jde o totální padělky!

  Policejní auto. lupa
  Všichni cizinci musejí do deseti dnů opustit území členských států EU | Policejnidenik

  Strážci zákona provedli pobytovou kontrolu v jedné firmě v Českých Budějovicích. Šetření odhalilo 14 cizinců z východní Evropy, kteří u nás neměli co dělat! 

  14 cizinců se policistům legitimovalo padělanými doklady!
   

   

  Všichni byli následně zajištěni a převezeni na služebnu cizinecké policie. Nejenom že nikdo ze zadržených neměl platné povolení k výkonu zaměstnání na území členských států Evropské unie, předložené doklady totožnosti byly padělané! „Zevrubnou kontrolou průkazů totožnosti policisté zjistili, že se jedná o totální padělky,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Následně byly osoby převezeny do Zařízení pro zajištění cizinců v Bělé – Jezové a Bálkové, kde si převzali Správní vyhoštění, na základě kterého musí do deseti dnů opustit území členských států Evropské unie.

   

  „Spisový materiál ve věci podezření ze spáchání přečinu padělání a pozměnění veřejné listiny byl předán k dalšímu opatření na okresní státní zastupitelství,“ dodal Bajcura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...