Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PADĚLANÉ DOKLADY

  14 cizinců u nás pracovalo na černo s padělanými doklady!

  13.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Po zátahu cizinecké policie bylo v jedné firmě odhaleno 14 cizinců, kteří zde pracovali na černo! Při kontrole dokladů se navíc ukázalo, že jde o totální padělky!

  Policejní auto. lupa
  Všichni cizinci musejí do deseti dnů opustit území členských států EU | Policejnidenik

  Strážci zákona provedli pobytovou kontrolu v jedné firmě v Českých Budějovicích. Šetření odhalilo 14 cizinců z východní Evropy, kteří u nás neměli co dělat! 

  14 cizinců se policistům legitimovalo padělanými doklady!
   

   

  Všichni byli následně zajištěni a převezeni na služebnu cizinecké policie. Nejenom že nikdo ze zadržených neměl platné povolení k výkonu zaměstnání na území členských států Evropské unie, předložené doklady totožnosti byly padělané! „Zevrubnou kontrolou průkazů totožnosti policisté zjistili, že se jedná o totální padělky,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Následně byly osoby převezeny do Zařízení pro zajištění cizinců v Bělé – Jezové a Bálkové, kde si převzali Správní vyhoštění, na základě kterého musí do deseti dnů opustit území členských států Evropské unie.

   

  „Spisový materiál ve věci podezření ze spáchání přečinu padělání a pozměnění veřejné listiny byl předán k dalšímu opatření na okresní státní zastupitelství,“ dodal Bajcura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...