Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RISKOVAL ŽIVOTY

  S projíždějícím vlakem si hlavu nelámal!

  13.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím nezjištěný řidič z nepochopitelných důvodů riskoval život svůj a také životy ostatních lidí, když vjel na přejezd, na který se momentálně blížil vlak!

  Kamion lupa
  Kamioňák prorazil závory a ujel pryč, jako by nic | Policie ČR

  Bezohledného jednání se dopustil neznámý řidič kamionu na železničním přejezdu v Moravském Písku na Hodonínsku. 

  Svým bezohledným jednáním riskoval nejen svůj život, ale také životy cestujících ve vlaku!
   

   

  Řidič oranžového kamionu Iveco se zahraniční poznávací značkou jedoucí ze směru od Polešovic vjel do kolejiště i přes to, že bylo právě v činnosti zvukové a světelné výstražné zařízení, které varovalo před blížícím se vlakem. Ve chvíli kdy kamion vjel na koleje, se navíc spustily závory. „Řidič na krátkou chvilku zastavil a při následném opouštění přejezdu ulomil dřevěnou část závory,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Následně řidič z místa bez zastavení odjel pryč, jako by se nechumelilo. Policisté nyní po řidiči pátrají a obracejí se s žádostí i na veřejnost. „Jakékoliv poznatky o tomto vozidle a jeho řidiči můžete sdělit dopravním policistům na telefon 974 633 260 nebo na linku 158,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...