Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZBĚSILÁ HONIČKA

  Šofér bez řidičáku zběsile ujížděl policii!

  12.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté chtěli čtyřiapadesátiletého muže pouze zastavit k běžné silniční kontrole. Ten ale nezastavil, naopak prudce šlápl na plyn a začal zběsile ujíždět pryč!

  Železniční přejezd lupa
  Řidič jízdu ukončil až po nárazu do sloupu s výstražným zařízením | Policie ČR

  Zběsilá honička začala u obce Jablůnka na Vsetínsku. Policejní hlídka chtěla zastavit řidiče vozu Škoda Felicia k běžné kontrole, ten se však zachoval zcela opačně! 

  Při ujíždění před policií zcela zničil sloup s výstražným zařízením na přejezdu!
   

   

  Řidič na znamení k zastavení nedbal, naopak začal před policisty ujíždět pryč. Policisté tedy řidiče začali pronásledovat. „Honička skončila na železničním přejezdu u obce Bystřička, kdy Škoda narazila do sloupu přejezdového zabezpečovacího zařízení a ten zcela zničila,“ uvedl policejní mluvčí Vladislav Malcharczik. Policisté muže z havarovaného vozu vytáhli ven a následně zjistili důvod jeho úprku. Nejen že neměl v pořádku pojištění vozu, řidič měl navíc vystaven platný zákaz řízení. Navíc se odmítnul podrobit dechové zkoušce i lékařskému vyšetření a odběru biologického materiálu.

   

  Nakonec byl muž s lehkými zraněními převezen na ošetření. Celková škoda na výstražníku se závoru se podle prvotních odhadů bude pohybovat v řádech statisíců. „Policisté nadále na případu pracují,“ dodal Malcharczik.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...