Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRKAVČÍ SYN

  Agresivní syn musel být z domu vykázán!

  12.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesné! Pětačtyřicetiletý muž fyzicky napadl svou jednaosmdesátiletou matku! Navíc vyšlo najevo, že k napadení nedošlo poprvé!

  Napadení lupa
  Matku napadl proto, že mu večer nechtěla vařit oběd | tn.cz

  Agresivní syn napadl svou stařičkou matičku v rodinném domě v obci poblíž Konic na Prostějovsku. Záminkou přitom byla naprostá banalita! 

  Ožralý syn již poněkolikáté napadl svou maminku!
   

   

  Muž po své matce chtěl, aby mu okamžitě uvařila oběd. „Když žena toto odmítla s odůvodněním, že je večer a žádný oběd vařit nebude, došlo k napadení,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Muž nejdříve začal své matce dosti nevybíravým způsobem nadávat a nakonec dodal, že ji stejně jednou zabije a dvakrát ji udeřil do tváře! Jelikož nešlo o první takový incident, měla žena z výhružky skutečně strach o život a na místo přivolala policii. Když na místo policisté dorazili, podrobili muže dechové zkoušce, při které naměřili 3,6 promile.

   

  Žena podle všeho čelí útokům svého nezdárného syna již delší dobu, na policii se nicméně obrátila až letos v březnu, kdy jí syn způsobil zranění. Tento skutek policisté nadále šetří pro podezření z přečinu ublížení na zdraví.

   

  Při tomto aktuálním útoku však nedošlo ke zranění, tudíž se jedná „pouze“ o přestupek proti občanskému soužití. „Na základě zjištěných skutečností se policisté v zájmu ochrany ohrožené osoby rozhodli agresora ze společné domácnosti na dobu deseti dní vykázat,“ dodal Kořínek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...