Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HRDINA ZA VOLANTEM

  Statečný řidič autobusu zabránil tragédii! Raději jel příkopem, aby se vyhnul srážce!

  11.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Několik desítek metrů musel jet šofér linkového autobusu silničním příkopem, aby zabránil čelnímu střetu s protijedoucím osobním vozidlem, které se proti němu řítilo středem vozovky. Přesto došlo k částečnému střetu, ale nikdo z dvaceti cestujících se vážněji nezranil.

  Nehoda autobusu lupa
  Autobus se srážce s autem nevyhnul, ale díky řidiči ji podstatně zmírnil (il. foto) | Policie ČR

  Tragédii zabránil řidič linkového autobusu na Plzeňsku, když rychle zareagoval na protijedoucí auto, které si to štrádovalo prostředkem silnice.

   

  Podle řidiče auto nereagovalo na troubení, proto vjel s autobusem do příkopu.
   

  Autobus vezl dvacet cestujících, pro které jízda příkopem byla dramatickým zážitkem. Ani tento manévr nakonec srážce nezabránil, zásadně ji však zmírnil. Auto o autobus v podstatě zavadilo hranou a skončilo převrácené na střeše.

   

  Dvaceti lidem v autobuse se nakonec nic nestalo. Hůř dopadl řidič auta, který vše způsobil. Má poraněnou hlavu a ruce a navíc si na něj pro riskantní jízdu posvítí policie. Doposud zjistila, že pětatřicetiletý muž má uložený zákaz řízení.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...